Koncerty

W ciągu trwania Custom Days jak i podczas After Party zagrają zespoły, których repertuar świetnie komponuje się z klimatem i przesłaniem naszej imprezy. Gwarantujemy, że nie będziesz stał w miejscu.

Będzie głośno! Będzię Rockowo, Bluesowo i Motocyklowo ;)!

Jako pierwsi do grania zameldował się zespoł REVIVAL, mieliśmy okazję ich gościć na poprzedniej edycji Custom Days i było tak dobrze, że zachciało nam się więcej zwłaszcza że chłopacy w tym roku odpalają nową płyte i uraczą nas zupełnie świeżą dawką rocka. Cztery niepokorne dusze i jedna zadbana broda tworzące spójną całość jednego ducha rock’n’rolla. Sute riffy, mocny wokal i stopa miażdżącą żebra wyrwą Was z mroźnej melancholii i obudzą ze snu. Oldschool w tajfunie świeżości. – czysty rock’n’roll!

Zespół ukształtował się dopiero na dobre, gdy dołączył do nich obecny perkusista Maciej “Buczas” Buczeń, ale swoje fundamenty już budowali Kamil “Pedżes” Pietrzyński (bas) i Dawid Weber (gitara) w lipcu 2015 roku. Od razu do zespołu dołączył Filip “Cyc” Cackowski – drugi gitarzysta, a zaraz po nim wokalista i wiśniówka na torcie Wojciech Rzeszutek. Swoją muzykę określają jako stylowy i klasyczny hard rock. Mimo, że klasycznie, to każdy koncert jest niesamowitą przygodą w świat rock’n’rolla. Sięgnijcie zatem po najnowszy krążek zespołu, a Revival można było usłyszeć na antenie Antyradia i posłuchać między innymi na Gdańskich Juwenaliach i wielu, wielu innych koncertach.

Pure fantasy and rock’n’roll!