Koncerty

W ciągu trwania Custom Days jak i podczas After Party zagrają zespoły, których repertuar świetnie komponuje się z klimatem i przesłaniem naszej imprezy. Gwarantujemy, że nie będziesz stał w miejscu.

Będzie głośno! Będzię Rockowo, Bluesowo i Motocyklowo ;)!

Jako pierwsi do grania zameldował się zespoł REVIVAL, mieliśmy okazję ich gościć na poprzedniej edycji Custom Days i było tak dobrze, że zachciało nam się więcej zwłaszcza że chłopacy w tym roku odpalają nową płyte i uraczą nas zupełnie świeżą dawką rocka. Cztery niepokorne dusze i jedna zadbana broda tworzące spójną całość jednego ducha rock’n’rolla. Sute riffy, mocny wokal i stopa miażdżącą żebra wyrwą Was z mroźnej melancholii i obudzą ze snu. Oldschool w tajfunie świeżości. – czysty rock’n’roll!

Zespół ukształtował się dopiero na dobre, gdy dołączył do nich obecny perkusista Maciej “Buczas” Buczeń, ale swoje fundamenty już budowali Kamil “Pedżes” Pietrzyński (bas) i Dawid Weber (gitara) w lipcu 2015 roku. Od razu do zespołu dołączył Filip “Cyc” Cackowski – drugi gitarzysta, a zaraz po nim wokalista i wiśniówka na torcie Wojciech Rzeszutek. Swoją muzykę określają jako stylowy i klasyczny hard rock. Mimo, że klasycznie, to każdy koncert jest niesamowitą przygodą w świat rock’n’rolla. Sięgnijcie zatem po najnowszy krążek zespołu, a Revival można było usłyszeć na antenie Antyradia i posłuchać między innymi na Gdańskich Juwenaliach i wielu, wielu innych koncertach.

Pure fantasy and rock’n’roll!
——————————————————————————————————————–
Kolejnym zespołem, który uświetni naszą imprezę będzie znany od lat na trójmiejskim rynku muzycznym Duo Acoustic w składzie Rafał Stefanowski oraz Przemysław Zieliński obaj wokal i gitara, grają wszystkie znane nam rockowe covery 🎤 Fani jeżdżą za nimi po całej Polsce, a my mamy to szczęście, że zagrają właśnie u nas 🤘 Posłuchajcie sami: YOUTUBE
——————————————————————————————————————–

 🎸 Zespołem, który doda atmosfery festiwalowej Custom Days jest zespół Oil Stains 🔥

🎸Posłuchajcie:🎸
https://youtu.be/Jyhh5DqcCVQ

🎤”Duet Oil Stains powstał dla miłośników surowego, gitarowego, rytmicznego grania.
To pomorskie power duo na śpiew, perkusję i gitarę, poruszające się w klimatach root rocka. Dwóch osobników płci męskiej, którzy swoją stylistyką muzyczną ugrzęźli w latach 70 tych. Jednak w swoich kompozycjach zdejmują kurz ze starego rocka nadając mu pazur i świeże brzmienie. Gratka dla fanów wczesnych The Black Keys..a także dla fanów cięższego,klasycznego grania spod znaku Led Zeppelin czy Black Sabbath.
Zespół działa od 2013 roku. W maju 2015 roku wydał płytę “Here comes my train”, zawierającą 11 autorskich kompozycji. Latem 2016 duet zagrał na Przystanku Woodstock. Obecnie kończą pracę nad nowym materiałem, który również grany jest już na koncertach”🎤