Regulamin Donkey Dash

Motocykle:

Każda pojemność dozwolona. Wszelkie części motocykla muszą być właściwie zamontowane ze względów bezpieczeństwa. Żadnych ostrych krawędzi. Uszkodzone lub pęknięte ramy są bezwzględnie zabronione. Tłumiki podkręcone w rozsądnym stopniu ( na hali dźwięk się jednak bardziej niesie 😉 ). Wszelkie modyfikacje silnika są dozwolone. Opony Flat track, Wet/Rain lub innego rodzaju mała kostka – opony szosowe będą się za bardzo ślizgały na nawierzchni, opony enduro zbytnio ją przekopią. Wszelkie modyfikacje silników dozwolone

Zawodnicy:

Wymagana odpowiednia odzież motocyklowa. Kask otwarty wraz z goglami i maską lub zamknięty z szybą najlepiej jasną. Ochraniacze, Zbroje lub kurtki i spodnie z ochraniaczami. Buty- najlepiej wysokie. Rękawice. Wszelkiego rodzaju urozmaicenia, przebrania mile widziane jednak pamiętajmy o zasadzie bezpieczeństwa swojego oraz współuczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do nie dopuszczenia do zawodów maszyn lub zawodników nie spełniających kryteriów bezpieczeństwa.

Każdy z zawodników biorących udział w zawodach robi to na własną odpowiedzialność!!!

Organizator zapewnia obsługę medyczną na miejscu.

 

Jakakolwiek konsumpcja alkoholu przez zawodników przed i w trakcie trwania zawodów będzie skutkowała natychmiastowym wykluczeniem. Na wieczornym Afterparty będzie okazja i dużo czasu żeby napić się w dobrym towarzystwie.

 

foto: Sebastian Ruczyński