O Targach

CUSTOM DAYS to nie jest zlot motocyklowy.
ALTERNATYWNE TARGI KULTURY MOTOCYKLOWEJ to impreza dedykowana motocyklom w alternatywnej odsłonie. Skupiamy w jednym miejscu, w jednym czasie maszyny i ludzi, którzy zajmują się ich tworzeniem, organizują eventy czy wyprawy na tych maszynach, produkują, sprzedają części, odzież, akcesoria i co tylko możliwe do tych maszyn , oraz tych którzy po prostu na nich jeżdżą i je kochają.
Znajdziesz tu cafe racery, klasyki, neoklasyki, choppery, scramblery, trackery, bobbery… i wszystkie inne oryginalne motocykle stworzone z pasją w zaciszach przydomowych garaży…
…. jak i nowości producentów, którzy robią pokłon w stronę użytkowników jednośladów, wypuszczając na rynek motocykle stylistyką wpasowywujące się w gusta retro oraz custom.
Wszystko to rozłożone bedzie na terenie ośrodka położonego na malowniczych ziemiach Szwajcarii Kaszubskiej, chcemy tym samym wyść z tradycyjnych boksów wystawowych i dołożyć do piękna motocykli wspaniałe połączenie starej i nowej architektury.
Targom towarzyszą koncerty, zawody motocyklowe, konkursy, jazdy testowe, a nawet barbershop, które nie pozwolą nikomu zapaśc w stagnację 😉 oraz oczywiście strefy gastronomiczne, które pozwolą na szybką regenerację sił przy pysznym posiłku i kuflu piwa😉