Wystawcy

Tutaj będziemy zamieszczać wystawców motocykli biorących udział w Custom Days

Pierwszymi otwierającymi to zacne grono są MOTOCYKLE 3 CITY – Autoryzowany dealer amerykańskiej marki INDIAN  w Gdańsku. Ostatnimi czasy Indian i jego Wreacking Crew zdobywają wszystko co można zdobyć w AMA Flat Track i idąc za ich przykładem chłopaki z Motocykle 3 City ostro wbili się na rynek motocyklowy zdobywając tytuł Dealera Roku marki Indian. Na naszych targach będziecie mieli okazję spotkac się z nimi i skorzystać i niesamowitych pokładów ich wiedzy i doświadczenia, no i przede wszystkim zetknąć się z maszynami którymi się zajmują – Scouty, Chieftain’y, Chief i FTR 1200 to motocykle koło, których nikt nie może przejść obojętnie.

Pewnie się domyśliliście, ale teraz już oficjalnie – w tym roku rękę do nas wyciągnęli legendarni już za życia – mowa o Harley-Davidson Gdańsk . Tej marki nie trzeba przedstawiać nawet tym, którzy z motocyklami nie mają nic do czynienia. Uosobienie amerykańskiej wolności i wiatru we włosach Easy Riderów i innych śmigających na route 66 😉Kolekcję tych niesamowitych maszyn przedstawi nam Harley-Davidson Gdańsk. Będziecie mieli okazję przymierzyć się do Sportsterów czy Fat Bobów, porozmawiać z ludźmi, którzy zamiast serc mają silniki fabryki z Milwaukee 😉Aaaaaaale to jeszcze nie koniec niespodzianek związanych z Amerykańskimi maszynami – niestety na to aby dowiedzieć się co wymyśliliśmy przy współpracy HD i Indiana będziecie musieli chwilkę poczekać … Cierpliwość się opłaci 😉

Po raz kolejny w naszych progach zawita ekipa VENTUS GARAGE (Kraków/Sydney), w zeszłym roku to właśnie oni zgarnęli 1szą nagrodę w konkursie piękności (custom ;)) wystawiając swojego street trackera Suzuki GN400 . Ventus Garage to po pierwsze ludzie, całkowicie pochłonięci pasją do przerabiania motocykli. Ich codzienność oprócz pracy w garażu, wypełniają spotkania z przyjaciółmi podczas różnych wydarzeń czy zlotów, którzy podobnie jak oni, wyznają tą samą miłość i słabość do motocykli. Ventus Garage to także podróże. W nieznane, w poszukiwaniu wolności, uchwycone na zdjęciach i filmach… ich projekty były pokazywane między innymi na Bike Shed London, a już wkrótce będziesz mógł podziwiać je na własne oczy na Custom Days.